Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Loniowe newsy15 marca 2016 r. 

Nasz seniorek Loniu po woli odzyskuje siły. Przebywa w klinice weterynaryjnej gdzie został przebadany i generalnie wieści są dobre, bo na zdjęciach rtg nie ma widocznych przerzutów, czego obawialiśmy się w związku z ogromnym guzem, Loniu ma anemię i problemy z tarczycą. Są to jednak dolegliwości, z którymi możemy sobie poradzić.
Ten kochany i bardzo przyjazny seniorek, bez protestów poddaje się wszystkim badaniom i zabiegom, jakby wiedział, że to mu pomoże. Został też wykąpany, co w jego przypadku na prawdę wiele zmienia, z pewnością jest teraz lżejszy o kilogram nagromadzonych latami resztek odchodów i brudu, co nawet dla nas, którzy spotykamy się często z zaniedbaniem było porażające. I oto po ponad tygodniowym pobycie w szpitalu, wdrożonych lekach, stało się!
Loniu, będąc na spacerku, pierwszy raz się uśmiechnął!!!
Jakby w końcu uwierzył, że może być lepiej….. Gorąco prosimy, pomóżcie nam sprawić, żeby Loniu miał szanse jeszcze zaznać normalnego życia. Prosimy o wsparcie na operacje usunięcia guza, którą będzie musiał wkrótce przejść, szpital, leczenie.
Jesteśmy przekonani, że życie seniorka Lonia jest cenne nie tylko dla nas!

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW
Z dopiskiem: Dla Lonia