Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

12-03-2016 - teddy przypomina sie do adopcji

12 marca 2016 r.
Czy ktoś pamięta jeszcze o Teddy’m?

Ten malutki seniorek trafił pod naszą opiekę pod koniec 2013 roku. Przestraszonego i zmarzniętego Teddy’ego zabraliśmy czym prędzej z przytuliska, aby mógł czuć się bezpieczny i dojść do siebie w domowych warunkach. W domu tymczasowym, w którym obecnie przebywa otoczony jest troskliwą opieką i ciepłem.

Psiak nie stwarza żadnych problemów, dobrze dogaduje się z młodziutkim, żywiołowym Dyziem, który został adoptowany z naszej fundacji 🙂 Teddy’emu każdego dnia dopisuje dobry humor, jest aktywny i chętny do spacerów oraz wspólnego spędzania czasu. Zmaga się niestety z problemami zdrowotnymi: musi przyjmować leki na serce, na stawy, na wątrobę, na nietrzymanie moczu i wspomagające rozrzedzanie żółci. Musi też jeść specjalistyczną karmę wątrobową.
Miesięczny koszt leków dla naszego seniorka to ok 300 zł. Zwracamy się do Państwa z prośbą o finansowe wsparcie Teddy’ego. Każda kwota będzie dla nas i dla niego ogromnym wsparciem.
A może ktoś z Państwa zechciałby zafundować temu kochanemu psiakowi worek karmy? Taka pomoc również będzie na wagę złota.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc i dołączamy zdjęcia małego, śpiącego Teddy’ego 🙂

Dowiedz się więcej o Teddy’m >>