Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
Kot do którego strzelano - Rabarbar
7 czerwca 2016 r. 

Kot do którego strzelano – Rabarbar.

Wczoraj odebrałyśmy Rabarbarka z lecznicy i zawiozłyśmy na Tymczasowy Dom Tymczasowy. Mamy 2 tygodnie na znalezienie nowego lokum dla kitka. Pomóżcie nam szukać czegoś na stałe dla Rabarbarka, w Poznaniu.To bardzo ważne. W tej chwili dzięki uprzejmości Justyny Rabarbarek ma pokój do własnej dyspozycji, ale już teraz martwimy się co zrobimy z nim pod koniec miesiąca.

Załączamy zdjęcia jego łapek – możecie zobaczyć gdzie utkwiła kula i jak roztrzaskane są kości. Jego łapki to jedna wielka miazga, co możecie też doczytać na wstawionym zdjęciu opisu konsultacji ortopedycznej.

Ponadto, Rabarbar powinien być czarny. Kolor, który widzicie to rezultat wieloletnich niedoborów witamin i minerałów, co oznacza, że Rabarbar raczej nigdy nie miał domu, a przynajmniej nigdy nie pobierał dobrego pokarmu. Jego wychudzenie, braki w futrze, oznaczają, że jadł byle co, czyli pewnie to co znalazł. Kotek miejscami pokryty jest skorupą, nie futerkiem, z powodu mieszkających na nim (już wybitych) wszołów. Musimy go odkarmić i wyprowadzić do przyzwoitego stanu.

Pomóżcie nam ratować Rabarbarka. On tak bardzo się cieszy z ludzkiej obecności, tak bardzo mruczy głaskany 

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Dowiedz się więcej o Rabarbarze >>