Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Zapraszamy na Dzień Psa 02 lipca 2016r. w King Cross Marcelin

23 czerwca 2016 r. 

Serdecznie zapraszamy na Dzień Psa 02 lipca 2016r. w King Cross Marcelin.

My też tam będziemy 🙂

Z okazji Światowego Dnia Psa w sobotę, 2 lipca galeria handlowa King Cross Marcelin przygotowała specjalne atrakcje związane z czworonogami. Tego dnia pieski będą głównym bohaterem aktywności edukacyjnych dla dzieci, które mają za zadanie nauczenie bezpiecznego kontaktu z psem, uwrażliwienie na jego potrzeby i pokazanie jakie obowiązki niesie za sobą posiadanie czworonoga. Dla najmłodszych planowane są też zabawy na świeżym powietrzu – dmuchany plac zabaw, trampolina i eurobungee.

Gościem specjalnym imprezy będzie Magda Cieplińska – terapeutka i groomerka z Animalis Vita. Przeprowadzi ona pokaz zabiegów rehabilitacyjnych dla psów i kotów oraz prezentację wykonania fryzury typu „Boo” – hitu tego sezonu. Modelem będzie szpic o imieniu Biały Miś uratowany z paraliżu tylnych łapek. Jest to piesek do adopcji.

Jeśli masz pytania dotyczące Twojego pupila, chcesz wziąć udział w akcji „Bezpieczny pies – bezpieczne dziecko” – przyjdź w sobotę, 2 lipca do King Cross Marcelin i dowiedz się więcej na temat najlepszego przyjaciela człowieka.

Partnerzy akcji: Fundacja Głosem Zwierząt, Fundacja SOS Beagle, Animalis Vita, Rynek Zoologiczny, Leopardus