Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

21 lipca 2016 r.

Podziękowanie.

Kochani, Łatka wczoraj przeszła operację ratującą życie. Dziękujemy za Wasz odzew na apel o potrzebnej krwi do przetoczenia. Dziękujemy wszystkim za telefony, dziękujemy Państwu, którzy podjechali do lecznicy ze swoimi kotkami (przepraszamy za niedogodności proceduralne), i dziękujemy kotu Stefanowi (oraz jego opiekunce i osobie transportującej), którego krew otrzymała Łatka.
Łatka przeszła operację wycięcia martwicy, udało się kotkę zszyć i dzięki bogu wybudziła się z narkozy.
W tej chwili Łatka jest bardzo słaba, apatyczna, ale czasem poliże sama wodę i jedzonko. Wystąpiło dziś zażółcenie błon śluzowych, lecz według lekarzy nie należy się tym mocno przejmować, bo po tak poważnej operacji kota w tak złym stanie organizm wariuje i parametry idą w górę. Dopiero za 2 dni wyniki badania krwi będą choć trochę miarodajne. Póki co modlimy się by te dwa dni przeżyła. Szanse na szczęśliwe zakończenie po tak poważnej ingerencji i złym stanie kota lekarze oceniają na 30%. I tych 30% się trzymamy!

Przepraszamy jeśli kogoś uraziły drastyczne zdjęcia kici, wychodzimy jednak z założenia, że interesują Państwa losy naszych podopiecznych i chcemy się dzielić ich wzlotami i upadkami.

Prosimy też o wsparcie – Łatka póki co ma 40zł na koncie (dwie wpłaty po 20zł).

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177