Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

21 lipca 2016 r.

Podziękowanie.

Kochani, Łatka wczoraj przeszła operację ratującą życie. Dziękujemy za Wasz odzew na apel o potrzebnej krwi do przetoczenia. Dziękujemy wszystkim za telefony, dziękujemy Państwu, którzy podjechali do lecznicy ze swoimi kotkami (przepraszamy za niedogodności proceduralne), i dziękujemy kotu Stefanowi (oraz jego opiekunce i osobie transportującej), którego krew otrzymała Łatka.
Łatka przeszła operację wycięcia martwicy, udało się kotkę zszyć i dzięki bogu wybudziła się z narkozy.
W tej chwili Łatka jest bardzo słaba, apatyczna, ale czasem poliże sama wodę i jedzonko. Wystąpiło dziś zażółcenie błon śluzowych, lecz według lekarzy nie należy się tym mocno przejmować, bo po tak poważnej operacji kota w tak złym stanie organizm wariuje i parametry idą w górę. Dopiero za 2 dni wyniki badania krwi będą choć trochę miarodajne. Póki co modlimy się by te dwa dni przeżyła. Szanse na szczęśliwe zakończenie po tak poważnej ingerencji i złym stanie kota lekarze oceniają na 30%. I tych 30% się trzymamy!

Przepraszamy jeśli kogoś uraziły drastyczne zdjęcia kici, wychodzimy jednak z założenia, że interesują Państwa losy naszych podopiecznych i chcemy się dzielić ich wzlotami i upadkami.

Prosimy też o wsparcie – Łatka póki co ma 40zł na koncie (dwie wpłaty po 20zł).

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177