Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

25.08.2016 - telegram adopcyjny (2)

25 sierpnia 2016 r.

Od początku lipca do nowych domów pojechali:

1. Suczka Mufcia – znalazła czuły dom u pani Marii w Poznaniu. Serce pani Marii stworzyło Mufce szansę na godne i radosne życie – w domu, gdzie jest uwielbiana przez rodzinę a nawet przez sąsiadów! To tym bardziej ważne, że Mufka choruje na serduszko i układ trawienny – wady wrodzone. Mamy wielką nadzieję, że uda się „wyprowadzić” sunię z dolegliwości, by mogła żyć długo i szczęśliwie ze swoją oddaną Panią.

2. Piesek Asik – piękna metamorfoza malutkiego pieska, który bał się nie tylko własnego cienia, ale dosłownie wszystkiego, co go otaczało, każdego dźwięku i ruchu. Dzisiaj, dawny Asik ustępuje miejsca nowemu Asikowi, prawdziwemu Asowi wśród psów. Z podniesionym dumnie ogonem wkroczył do nowego domu, w którym jest bezpieczny i otoczony troskliwą opieką. Bardzo dziękujemy Pani Oli za jego adopcję!

3. Kotek Kocio – Znaleziony jako kilkudniowy osesek, odkarmiony butelką przez człowieka, znalazł dom wraz ze swoim braciszkiem Dżidżim. Adopcje w dwupaku zdarzają się bardzo rzadko więc tym bardziej się cieszymy.

4. Kotek Dżidżi – Znaleziony jako kilkudniowy osesek, odkarmiony butelką przez człowieka, znalazł dom wraz ze swoim braciszkiem Kocio. Adopcje w dwupaku zdarzają się bardzo rzadko więc tym bardziej się cieszymy.

5. Kotek Filo – Bałyśmy się, że Filodendron nie znajdzie amatorów swojego wyjątkowo kociego charakteru, gdyż znacznie odbiegał od standardu kotków miziaków pozwalających się na nosić na rękach. Aż pewnego dnia… zgłosili się do nas ludzie chcący adoptować „kota z charakterem!”.

6. Kotek Borys – Borys trójłapek zamieszkał w domu tymczasowym z adoptowanym już od nas kotem Bulinkiem. Gdy kocurki się dogadały i ustaliły porządki w stadzie, dom tymczasowy przerodził się w stały.

7. Kotka Zafira – Dom tymczasowy Zafirki, który przygarnął ją na czas opieki i rekonwalescencji, który patrzył jak z brzydkiego łabędzie rozkwita piękny kot, zdecydował się nie oddawać Zafirki do adopcji.Tak bardzo często działa siła przywiązania domu tymczasowego do podopiecznego

8. Kotka Tola – Tolka zamieszkała w nowym domu wraz ze swoim bratem Lolkiem. Adopcje w dwupaku cieszą najbardziej!

9. Kotek Lolek – Lolek zamieszkał w nowym domu w Poznaniu wraz ze swoją siostrą Tolą. Adopcje w dwupaku cieszą najbardziej!

10. Kotek Fuks – Fuksik, który wyłonił się z lasu i stanął na środku drogi przed rozpędzonymi samochodami nie musiał długo czekać na stałym dom. W nowym domu kociaka rozpiera energia. Jego ulubionym miejscem jest drapak i miska z jedzeniem. Apetyt mu dopisuje i korzysta ładnie z kuwety, mimo że przez pierwsze 2 minuty myślał, że to piaskownica 😛

11. Piesek Niko – nowi właściciele pokochali go od pierwszego wejrzenia. Nic dziwnego, w końcu to młodzian pełny energii i uroku osobistego. Niko szybko się zadomowił i wiedzie szczęśliwe, normalne życie niesfornego szczeniaka.

12. Piesek Maniek – Maniek rozpoczął nowy etap swojego życia w gronie dobrych ludzi, którzy otworzyli przed nim swoje serca. Bardzo się cieszymy i mocno trzymamy kciuki za Maniusia, żeby wiódł teraz długie i spokojne życie.

13. Kocur Bazyl – Bazylek znalazł nowy dom za sprawą miłości od pierwszej wejrzenia. Gdy podczas spotkania adopcyjnego opowiedziałyśmy Pani, że Bazyl niestety choruje na niewydolność nerek, nie zmieniło to jej decyzji o adopcji. Bazyl rozkoszuje się urokami kota domowego w Swarzędzu

14. Kocurek Wafel- maluch tak bardzo spodobał się małej Adzie, że postanowiła zrobić wszystko by przekonać rodziców by kotek do nich trafił. Razem z Mamą kupiła pełna wyprawkę, zabezpieczyła okna i balkon i zaopatrzyła się w pełnowartościową karmę. Wafelek odwzajemnia tę miłość 🙂

15. Koteczka Malaga – odchowana butelką przez człowieka szybko znalazła domek, gdy tylko stała się niezależna od buteleczki. Malaga zamieszkała w domu naszego byłego podopiecznego Pazurka, który niestety nie zdążył jej poznać – pokonała go podstępna choroba. Malaga wnosi światełko radości do pogrążonego w smutku domu. Nie sposób się nie uśmiechać przy tej małej iskierce.

16. Kocurek Frank – tak śliczny rudzielec nie musiał długo szukać 🙂 Kotek wyzdrowiał po wypadku, całkowicie odzyskał wzrok i znalazł swój dom, w którym będzie kochany i rozpieszczany (adopcja jutro!)

17. Szczeniaczek Kenzo – jeden z dzieciaków bezdomnej Reginki juz też znalazł dom. Wiedzie żywot szczęśliwego, radosnego szczeniaka.

Powodzenia dzieciaki!