Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Bryś i Nana miesiąc temu straciły swój dom

18 września 2016 r. 

Bryś (długowłosy 2 latek) i Nana (krótkowłosa 12 latka) to kociaki, które miesiąc temu straciły swój dotychczasowy dom. Ich opiekunka, starsza Pani, zachorowała i trafiła do szpitala. Niestety nigdy nie powróci już do pełnej sprawności, nie będzie samodzielna i nie wróci do swojego mieszkania. Koty również nie mają gdzie wrócić. W tej chwili przebywają razem i nie chcemy ich rozdzielać. Szukamy im wspólnego domu.

Obydwa koty są wysterylizowane, łagodne, Nana ze stresu trochę się pochorowała, ale została już wyleczona. Miała wyrwane 8 korzeni ułamanych zębów. Kto przygranie bezdomną dwójkę?
Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonym balkonem.

(P.S. Jakiś czas temu publikowałyśmy tutaj informację ze zdjęciem Brysia, informując, że to Nana, oraz że jej brat przebywa w schronisku. Doszło do zabawnej pomyłki 🙂 Nie sprawdzałyśmy płci pierwszego dnia pobytu kota u nas gdyż oparłyśmy się na informacji od znajomych starszej Pani, że zabieramy kotkę, a w schronisku jest już kocurek. Po wyciągnięciu kotka ze schroniska okazało się, że długowłosy kotek to młody Bryś, a krótkowłosa kotka to starsza Nana).

Dowiedz się więcej o Nanie >>

Dowiedz się więcej o Brysiu >>