Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Dziękujemy21 grudnia 2016 r.

Dobro wraca.♥ Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny.

Chcieliśmy z całego serca podziękować Sekret Piękna za zorganizowanie zbiórki na rzecz naszych podopiecznych.
W niedziele przyjechał do nas samochód po brzegi wypełniony darami. Łączna suma zebranych rzeczy przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Mieliśmy co spisywać .:).

Otrzymaliśmy również pokaźną kwotę na cele statutowe fundacji.

Dziękujemy wszystkim Klientom salonu, którzy przyłączyli się do akcji jak i Pani Małgorzacie Taraszkiewicz, która uczy w gimnazjum nr 1 w Mosinie. Dzieci ze szkoły za pieniądze zebrane na kiermaszu świątecznym kupiły karmę dla naszych podopiecznych, która wypełniła półki w naszej kociarni.

Dlaczego dobro wraca? W tym roku pomogliśmy małymi kotu Frankowi, który trafił do nas po wypadku. Doszedł u nas szybko do siebie. Maluch został adoptowany przez właścicieli salonu Sekret Piękna, którzy zorganizowali w Puszykowie świąteczną akcję. Mało tego. Przyjechali do nas z darami do kociarni i zakochali się w naszej 13 letniej kotce Nanie (potocznie nazywaną pumą). Postanowili ją przygarnąć i dać jej szanse na spokojną starość. Jak tylko odnajdzie się w towarzystwie pełnego energii Franka i nieco bardziej stonowanego kota Prezesa zostanie tam na stałe.

Bardzo się cieszymy i jeszcze raz dziękujemy!