Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Pomóż pomagać

Dziękujemy

Koteczka po przejściach03 grudnia 2016 r.

Napisała do nas Lekarz Weterynarii z Przychodni weterynaryjnej ŁAPA z Poznania z następującą prośbą:

„Pilnie poszukujemy domu, choćby tymczasowego dla czarnej kociej dziewczynki „Omegi”. Kotka została znaleziona kilka dni temu przez panią Lilianne w Swarzędzu, ze względu na to że pani ma już swoje koty wykonano Test FIV/ Felv, niestety FIV okazał się dodatni. Ze względu na ryzyko zarażenia kotka nie może zostać u pani Lilianny.
Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu jej nowego domu, z wiadomych przyczyn nie wychodzącego i najlepiej bez innych kotów- ponieważ nie wiemy jak będzie się zachowywała w stosunku do nich.
Dla człowieka jest bardzo przyjazna, lubi się „miziać, w badaniu ogólnym , ma około 5 lat, problem z uzębieniem, widoczne ubytki sierści po prawej stronie ( skóra już zagojona- futro zaczyna odrastać) a w lewej pachwinie pod skórą wyczuwalny jest śrut. Widać że dziewczyna w swoim życiu dużo przeszłą, pomóżcie znaleźć dla niej dom.
W razie jakichkolwiek pytań jestem do dyspozycji, można również dzwonić bezpośrednio do pani Lilianny która zgodziła się przez kilka dni przetrzymać kotkę w zamknięciu. p. Lilianna 692-334-058

My niestety nie mamy jak pomóc – nie mamy domu tymczasowego bez innych kotów, nie możemy też kotki zabrać do kociarni. Może ktoś mógłby pomóc?