Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

zbieramy na leki30 grudnia 2016 r.

Leki na chore stawy potrzebne od zaraz!

Kochani, pragniemy pomóc suni owczarka niemieckiego, 11 letniej Sarze, w walce z bardzo szybko postępującą dysplazją stawów biodrowych.

Sara żyje na działkach, na obrzeżach Poznania. Nie jesteśmy w stanie odebrać jej obecnemu właścicielowi, ale chcemy zrobić wszystko, by mniej cierpiała, a cierpienie i ból stanowią, zgodnie z opinią weterynarzy, nieodzowną część dysplazji stawów biodrowych.
Postanowiliśmy zapewnić Sarze chociaż to, na co możemy mieć wpływ, czyli styropian, by ocieplił starą, całkiem już zdezelowaną budę oraz zastrzyki, które na pewno pomogą jej funkcjonować. Nasz wolontariusz zabiera ją raz w tygodniu na pożądane zastrzyki.
W Polsce niestety jedynie jeden lek z pożądanych, wspomagający leczenie, jest dostępny. Jest to Traumeel w tabletkach i tenże od razu wykupiliśmy, jest podawany 2 razy dziennie.

PODSTAWOWYMI LEKAMI są leki:
DISCUS COMPOSITUM W AMPUŁKACH, na chwilę obecną zdobyliśmy 5 ampułek oraz
ZEEL T w AMPUŁKACH – nie mamy żadnego zapasu.

Oba leki są dostępne w Niemczech.

Może ktoś ma zbędne, niepotrzebne i jest w stanie podarować Sarze?

Po 2 iniekcjach discus compositum i tabletkach homeopatycznych Traumeel jest wyraźna poprawa u Sary. Do tego ocieplenie budy i planujemy również uszycie bardzo ciepłych kaftaników dla Sary, ponieważ ciepło to podstawowa potrzeba psa przy tym schorzeniu.

Jeżeli ktoś mógłby pomóc w zdobyciu wymienionych leków, dziękujemy ogromnie!!!