Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Homer nareszcie na swoim27 stycznia 2017 r.

Nie czekając na pierwszy w tym roku telegram adopcyjny, z radością informujemy, że Homer doczekał się swojego domu stałego! 🙂 Prawdziwy weteran wśród naszych podopiecznych spędził z nami blisko 5 lat (!!!), podczas których przebywał w przytulisku, w hotelu dla zwierząt i domu tymczasowym, aby ostatecznie skraść serce opiekunki i zostać z nią na stałe.

Dlaczego jest to na tyle istotne, aby pisać o tym osobny post? Dlatego, że daje nadzieję nam i pozostałym naszym zwierzętom na to, że ich historia zakończy się happy endem, czyli pożegnaniem z bezdomnością. Homer – pies już niemłody, borykający się z problemami zdrowotnymi; pies, na widok którego wielu ludzi odwraca głowy i przechodzi na drugą stronę ulicy, bo nie jest specjalnie urodziwy i krzywo chodzi z powodu zwyrodnień stawów; pies czarny, czyli groźny wg. panujących stereotypów.
Taki pies jest jednak tak samo dobry, jak każdy inny, co wielu z Was udowodniło przez ostatnie lata uczestnicząc w wydarzeniu Homera i wspierając jego sakiewkę regularnymi przelewami. Dzisiaj możemy powiedzieć, że osiągnęliśmy cel.

Wszystkiego dobrego Homerku, żyj długo i w zdrowiu! <3