Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Przedstawiamy Puchacza (2)10 stycznia 2017 r.

Przedstawiamy Puchacza. Tak, to kot perski – nie tylko dachowce lądują na ulicy. Ten piękny kawaler niedawno trafił pod nasze skrzydła z Baranowa. Nikt go nie szukał – przynajmniej nic na ten temat nie wiemy.

Puchacz okazał się okazałym 3-letnim niekastrowanym kocurem. Przyjechał do nas z zapaleniem krtani. Gardło miał prawie bordowe. Węzły chłonne były powiększone – dlatego miał łzawiące oczy i ciężki oddech. Dostał antybiotyk i dziś już jest o wiele lepiej. Na antybiotyk w jedzeniu się nie połasił, dlatego też musieliśmy tabletkę podawać do pyszczka. Powiedzmy sobie szczerze – nie jest to jego ulubiony punkt w ciągu dnia.

Puchacz jest, który pragnie kontaktu z człowiekiem i daje o tym znać jak tylko może – nie tylko wokalnie, ale wyciąga również łapki przez klatkę… Jak tylko człowiek jest pobliżu on jest zaraz przy wejściu od klatki. Jest uroczym kotem.

Testy FIV/FeLV ma ujemne. Został odrobaczony i dostaje dni na antybiotyku. Czeka go jeszcze kastracja.

Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu stałego lub choćby tymczasowego, który podaruje mu miejsce w swoim życiu nie tylko ze względu na piękny wygląd. Ważne jest, żeby dbać o jego futerko, bo szybko robią mu się kołtuny.

Jeśli chcesz być domem stałym lub tymczasowym dla Puchacza – wypełnij ankietę, która jest dostępna na stronie.

Ankieta dla domu stałego: >>KLIK<<
Ankieta dla domu tymczasowego: >>KLIK<<

Wypełnioną ankietę odeślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl w tytule maila wpisz imię kota: Puchacz.