Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kocia pieknosc szuka domu (2)

 

23 stycznia 2017 r.

Melania wraz z dzieciakami trafiła do nas w ostatni dzień Sylwestra. Udało nam się złapać całą trójkę zanim jeszcze wszyscy zaczęli masowo strzelać tego dnia. Co nie zmienia faktu, że jak zaczęliśmy pakować je do samochodu to już ktoś zdążył rzucić petardą. Sylwestrową noc spędziły już bezpiecznie w naszej kociarni.

Rodzinka została złapana 31 grudnia – tego dnia przypadają imieniny Melanii i Sylwestra – takie imiona zyskała mamka i jeden z rudzielców. Dziewczynkę nazwaliśmy Reja – od ulicy Mikołaja Reja, na której się urodziła. Dwójka 3 miesięcznych rudzielców znalazła już stałe domy. Teraz szukamy miejsca dla mamki tych dzieciaków.

Melania okociła na śmietniku na Jeżycach. Nie były to dobre warunki. Okazało się, że oprócz dwójki rudzielców miała również dwa inne kociaki, z którym niestety nie wiemy co się stało. Pani, która je dokarmiała nie wiedziała co się stało. Po prostu z dnia na dzień zniknęły. Maluchy w przeciwieństwie do mamy zachowywały dystans do człowieka, dlatego karmicielka tym bardziej martwiła się co mogło przytrafić się kociakom.

Melania ma około roku. Jest spokojną, drobną koteczką, która garnie się do kontaktu z człowiekiem. Jest bardzo przyjazna dla ludzi, przymila się, lubi być głaskana. Z innymi kotami dobrze się dogaduje. Jest zaszczepiona i odrobaczona, czeka jeszcze na zabieg sterylizacji. Miała robione testy FIV/FeLV i wyszły ujemne.

Z braku miejsca w domach tymczasowych kotka przebywa w fundacyjnej kociarni. Szukamy dla niej domku chociaż tymczasowego, a najlepiej stałego. Z całego serca polecamy Melanię do adopcji. Jest kochaną i towarzyską kotką.

Jeśli chcesz być domem stałym lub tymczasowym dla Melanii – wypełnij ankietę, która jest dostępna na stronie.

Dowiedz się więcej o Melanii >>