Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Cudowna przemiana Noska (1)13 lutego 2017 r.

Z cyklu METAMORFOZY, czyli po to to wszystko (razem z Wami wspólnie) robimy ♥ Koci NFZ.

Czy poznajecie Noska? To ten duży, wypieszczony lśniący, ciekawski i szczęśliwy kocur na głównym zdjęciu.
Kto jest na pozostałych zdjęciach? Również Nosek w dniu, w którym do nas trafił (czerwiec ’16), czyli skóra i kości, rana na łapie, ropny katar.

Od tego dnia tylko dwie rzeczy pozostają niezmienne.

1. Kotek jest FIV pozytywny. Jak widać jednak FIV to nie wyrok. Z wirusem FIV można żyć tak samo jak z ludzkim wirusem HIV. Przy odpowiedniej opiece taki kot może wieść szczęśliwe, wieloletnie życie. Jedyne obostrzenia są takie, że nie może mieć kontaktu z innymi kotami, i nie może być kotem wychodzącym, gdyż jest bardziej podatny na choroby. Nie bójcie się takich kotów!

2. Kasia. W życiu Noska nie zmieniła i nie zmieni się już Kasia.:)Kotek trafił do naszej wolontariuszki Kasi na tak zwany „tymczas”, gdzie otrzymał dobrą opiekę, spokój i czułość. Opłacił się swoją kocią miłością i jak możecie się domyślać… Kasia przepadła.;)
Nie odda już Noska. Kocha go równie mocno, jak on kocha ją.

Przedstawiamy Wam historię Noska ku pokrzepieniu serc, ale również by unaocznić Wam co wspólnie robimy. Wasze wpłaty, bez względu na to czy są to regularne piątaki, czy datki na zbiórkach, czy zakupione fanty – Wasze wpłaty pozwalają nam odmieniać losy zwierząt. Niestety, nie ma zwierzęcego NFZ w Polsce, ale dopóki Wy jesteście z nami, dopóty my będziemy mogły być NFZ dla bezdomniaków.:)

Dziękujemy za to, że jesteście z nami. Dziękujemy za Noska.:)