Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

kudlatek joko z przytuliska (2)25 marca 2017 r.

Joko to młody – ok. 1,5 roczny – samiec w typie sznaucera, który w ostatnich dniach trafił do przytuliska będącego pod opieką naszej fundacji. W pierwszej chwili zdystansowany do człowieka, bardzo szybko stwierdził, że nie ma powodu do obaw i pokazał swoje radosne oblicze.
Joko jest psem bardzo energicznym, żywiołowym, o ogromnej potrzebie ruchu na świeżym powietrzu. Świetnie czuje się na spacerze w lesie, jest pochłonięty zapachami i zmieniającym się otoczeniem. Joko potrafi komunikować się z innymi psami i bardzo dobrze czuje się w towarzystwie osobników spokojnych i pozytywnie nastawionych.
Wesołe oczy Joko zdradzają, że chciałby trafić do ludzi, którzy tak jak on lubią aktywne spędzanie czasu, spacery i ruch w terenie. Nie oznacza to oczywiście, że Joko nie odnajdzie się w domu podczas wspólnego odpoczynku. Chłopak bardzo łatwo się wycisza i potrafi spokojnie leżeć obserwując otoczenie lub po prostu się relaksując.
Szukamy dla niego domu w okolicy z łatwym dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie mógł chodzić na regularne, wartościowe spacery.
Joko jest psem zdrowym, odrobaczonym i zaszczepionym, przed adopcją zostanie wykastrowany. Nie zostanie wydany do życia na dworze, na łańcuchu lub w kojcu.
Joko znajduje się pod opieką fundacji Głosem Zwierząt, która prowadzi proces adopcyjny i zastrzega sobie prawo wyboru opiekuna.

Zobacz więcej zdjęć z udziałem kudłatka:
>> KLIK <<

Kontakt w sprawie adopcji: 501 173 726, paulina@glosemzwierzat.pl