Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

panna migotka (1)30 marca 2017 r.

Przedstawiamy Migotkę, która otrzymała imię po jednej z bohaterek słynnej serii Muminków. Jeżeli dobrze pamiętacie Migotka była najładniejszą postacią z całej serii, a naszemu kociemu odpowiednikowi urody zdecydowanie nie można odmówić.♥ O uroczej mumince możemy przeczytać: „(…) jako prawdziwa młoda dama, dba o swój wygląd, pielęgnuje grzywkę i koniec ogona”. Idealnie pasuje to również do naszej Migotki, która z pewnością zauroczy każdego kto ją zobaczy!
W przeciwieństwie jednak do bajkowej bohaterki, nasza panna nie przegląda się godzinami w lusterku, bo spędza czas w kociarnianej klatce, i nie marzy o księciu na białym rumaku, choć można by zaryzykować stwierdzenia, że ten kto ją znalazł był księciem, bo przywiózł ją do nas po lepsze życie.:)
Migotka została wysterylizowana i postanowiliśmy jej dać szansę na stały dom.

Migotka oprócz tego, że jest bardzo ładną kotką, ma również cudowny charakter. Nie chowa się w klatce, tylko jest od razu gotowa na kontakt z człowiekiem. Jest bardzo czystą kotką – nie wykopuje żwirku z kuwety ani nie przewraca misek. Przez kraty wyciąga łapki byle tylko zwrócić na siebie uwagę. Na razie przebywa w naszej kociarni, ale mamy nadzieję, że szybko znajdzie swoje własne 4 kąty.

Migotka ma 2 lata. Została odrobaczona i ma ujemne testy FIV/FeLV. W pełni polecamy ją do adopcji. Migotkę można zobaczyć na żywo w naszej kociarni.
Jeśli chcesz być domem stałym lub tymczasowym dla Migotki – wypełnij ankietę, która jest dostępna na stronie.