Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

wiesci od fortunki (2)24 marca 2017 r.

Pamiętacie Fortunkę?

Mamy dobre wieści. Fortunka czuje się coraz lepiej. W poniedziałek zaliczyła kolejną wizytę u weterynarza. Na razie na pewno nie będzie miała kolejnej operacji. Kamień spadł nam z serca. Baliśmy się, że jej otwarcie mogłoby się tragicznie skończyć.

Podczas wizyty dostała Combivit (podaje się przy leczeniu niedoboru witamin grupy B i witaminy C. ) i Ferran 100 (stosowany w profilaktyce anemii będącej następstwem fizjologicznego niedoboru żelaza, w leczeniu anemii wtórnych powstałych w następstwie inwazji endo- i ektopasożytów). Przez najbliższe 2 tygodnie będzie dostawała również Hemovet.

Fortunka wygląda coraz lepiej. Nie czuć już wystających kości jak było, kiedy do nas trafiła. Ma apetyt i przybrała na wadze. 6 marca ważyła 2,3 kg, a teraz ma 2,7 kg. Oprócz widocznej wizualnej poprawy widzimy również, że nabiera większej pewności siebie. Nie siedzi ciągle osowiała w kącie klatki. Jak wróciła z wizyty od weterynarza chętnie zjadła, a potem nie schowała się od razu do transportera tylko siedziała na nim i z zaciekawieniem patrzyła co się dzieje wokół niej. Fortunka robi się coraz bardziej łagodna.

Za 2 tygodnie czeka ją kolejna wizyta u weterynarza. Będzie miała robione powtórne badania. Mamy nadzieję, że będzie z nią już tylko lepiej.

Przypominamy o zbiórce Fortunki – liczymy na wasze wsparcie w jej leczeniu i bardzo dziękujemy za dotychczasowe.:) Dzięki Wam nie musimy sprzedawać nerki i możemy ratować stwory, które jedną nogą były już za tęczowym mostem:

>> ZRZUTKA.PL <<

DZIĘKUJEMY!