Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Helka poleca sie do adopcji (3)25 kwietnia 2017 r.

Przyszedł czas na przypomnienie naszej przepięknej Helenity.♥

Helka kocha ludzi. Tulenie, mizianie i leżenie na człowieku to najlepsza rozrywka, jaką może sobie wymarzyć. Czasem zadowoli się leżeniem obok człowieka na kanapie, ale zdecydowanie woli pakować się na kolanka i od razu radośnie mruczeć. Często miauczy, aby przypomnieć o sobie i o tym, że czas na głaski, którym nigdy nie odmawia! Można ją tulić, miętosić, głaskać – pozwala na wszystko bez miałku żalu i bez ucieczki.

Od przyjazdu do domu tymczasowego kotka zmieniła się całkowicie. Teraz – otwarta na ludzi, skora do zabawy i przyjmowania wszelkich przysmaków – nie ma już śladu po przestraszonym niejadku sprzed 2 miesięcy.

Uwielbienie do innych nie kończy się tylko na ludziach, bo inne koty uwielbia równie bardzo. Śpi przytulona do rezydentki Lei (albo do swojej tymczasowej opiekunki) i często przez sen cicho pomrukuje, oznajmując swoje zadowolenie. Oczywiście piłeczki, dzwoneczki, myszki i wszystko, co można gonić bawi Helkę, często przynosi myszkę, aby jej porzucać.

Helka nie boi się obcych, podchodzi do nich z rezerwą, ale nie chowa się, wręcz przeciwnie – przechadza się między nogami ludzi. Ma przyjazny stosunek do dzieci, nigdy nikogo nie ugryzła, ani nie podrapała. Nawet jak bawi się ludzką dłonią to gryzie delikatnie, aby nie zrobić krzywdy. To bardzo towarzyska kotka, która odnajdzie się w każdym domu, a jeśli miałaby towarzystwo innych zwierzaków – to byłby dla niej raj na ziemi.”

Czy można dostać lepszą rekomendację z domu tymczasowego? Kto chciałby przygarnąć na stałe uroczę Helkę?

Dowiedz się więcej o Helce >>