Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

12-letnia Misia i jej opiekunka proszą o wsparcie (2)30 maja 2017 r.

Czasem zdarza się tak, że trafiają pod nasze skrzydła zwierzaki, które mają opiekuna, nie są bezdomne. Stało się tak i tym razem, gdyż pomagamy starszej suczce Misi i jej opiekunce, Pani Irenie.

Misia ma kochającą opiekunkę jednak koszty diagnozy i operacji psa przerosły skromne możliwości Pani Ireny. Misia ma 12 lat i trafiła do nas z podejrzanymi guzami na listwie mlecznej. Lekarze zdecydowali się na ich operacyjne usuniecie. Misia jest już po operacji i dochodzi obecnie do siebie pod czujnym okiem właścicielki,a my czekamy na kolejną fakturę do zapłaty…

Lato to najgorszy czas dla fundacji takich jak nasza. Środek sezonu na kociaki i szczeniaki, większość chora. Środek sezonu sterylizacji, a my w tym roku pierwszy raz nie pobieramy talonów na kastrację i sterylizację z miasta, gdyż zdecydowałyśmy się pomagać na wsi, tam gdzie zwierzęta nie mogą liczyć na kompleksową pomoc miasta. To jest dla nas ciężki czas. Mamy na koncie zdecydowanie mniej niż jedna, przeciętna pensja miesięczna w Polsce. Zbiórki stoją w miejscu.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby wesprzeć nas w opłaceniu rachunku Misi będziemy niezmiernie wdzięczni.♥

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW