Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

18 maja 2017 r.

Kto pamięta Fortunkę, która jedną łapą była już za TM?

Spieszymy z newsami! Fortunka niedawno zamieszkała w domu tymczasowym. Zdrowotnie jest już z nią cudownie! Nie przyjmuje żadnych leków, dobrze się czuje, nie ma żadnych niepokojących sygnałów, że jest coś nie tak. Mimo wszystko nie chcemy jej wypuszczać na wolność – ważne, aby była nad jej zdrowiem kontrola. Nie oznacza to, że trzeba z nią co chwile biegać do weterynarza, ale gdyby coś się działo, istotne jest to, aby szybko reagować.

Na razie niestety nie daje zapomnieć, że poprzednie spotkania z człowiekiem nie były niczym przyjemnym. Cały czas trzyma każdego na dystans, lecz gdy tylko poczuje kocie łakocie od razu zaczyna miauczeć jakby chciała powiedzieć „no daj mi w końcu moje przysmaczki!”. Jest ogromnym łakomczuchem, więc słysząc dźwięk otwieranej lodówki już stoi tam pierwsza! Uwielbia wylegiwać się krzesłach i fotelach i nie ma dnia, by Fortunka nie bawiła się swoimi zabawkami (jak na filmie:) ).

Mimo że Fortunka trzyma dystans – my jesteśmy pod wrażeniem jak szybko się otworzyła w domu tymczasowym. Teraz ważne, aby znalazła odpowiedni stały dom.

Jednocześnie, składamy wielkie podziękowania darczyńcom. To dzięki Wam kotka żyje. Razem robimy takie cuda . Dziękujemy<3

Dowiedz się więcej o Fortunce >>