Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Maluchy i koci katar (2)27 maja 2017 r.

Przedstawiamy Wam naszych nowych podopiecznych. Czwórkę kociąt z Kiekrza, które ledwo zaczęły życie, a już muszą walczyć o zdrowie. Koci katar w pełni. Jeden z kotków ma małe szanse na zachowanie gałki ocznej- w zasadzie jej nie widać, jest tylko krwawa galaretka. Matkę kociąt też złapaliśmy, zostanie wysterylizowana i wypuszczona z powrotem. Co najbardziej przybija w tej historii, to fakt, że Pani, u której kotka okociła się w ogrodzie wie czyja jest kotka i wielokrotnie prosiła właściciela o sterylizację. Wie też czyj jest kocur, który jest ojcem maluchów. Właściciele tych kotów nie poczuwają się do obowiązku sterylizacji i kastracji, a teraz do odpowiedzialności za chore kocięta.

Wniosek dla nas jest prosty i zawsze ten sam: za każdym cierpieniem zwierząt pośrednio lub bezpośrednio stoi człowiek. Dopóki nasz gatunek będzie postępował bezmyślnie, źle, okrutnie, dopóty one będą cierpieć. W z wiązku z powyższym, widoków na poprawę losu zwierząt póki co brak.:(

Będziemy Was informować o stanie maluchów, jednocześnie prosząc o wsparcie dla nich, na leczenie, na dobrą karmę i na mleko. Są skrajnie wychudzone, mama zbyt wcześnie je odstawiła. Dwójka jeszcze pije mleko.

Kotki póki co mają dom tymczasowy do poniedziałku. Szukamy więc mobilnego domu tymczasowego dla czwórki kociąt, który będzie mógł zakraplać ich oczka 3 razy dziennie i równie często je karmić, oraz będzie mógł podjechać do weterynarza w Skórzewie w razie konieczności.

Prosimy pomóżcie kierskim kociakom:

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW