Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Pilnie potrzebny DT dla zbłąkanego malucha31 maja 2017 r.

Kochani, pilnie potrzebujemy domu tymczasowego dla tego psiego dziecka! (Poznań i okolice)

Psiak od początku swojego życia koczował w okolicy stacji benzynowej w podpoznańskiej miejscowości, jednak dopiero w ubiegły czwartek ktoś zainteresował się jego losem na tyle by poszukać dla niego pomocy. Ostatnie kilka dni próbowaliśmy złapać psiaka, co było dużym wyzwaniem bo dzieciak boi się ludzi. Nie ma się czemu dziwić bo zapewne nic dobrego go od nich nie spotkało. Dzięki pomocy pracowników stacji benzynowej i Pana, który go od pewnego czasu dokarmiał wczoraj się udało!:)
Psiutek jest już bezpieczny, ale przed nim jeszcze dłuuuuuga droga. Niestety nie mamy gdzie go zabrać.:( Wszystkie domy tymczasowe są przepełnione, gdyż w ostatnim czasie trafiło do nas wiele psów, w tym kilkanaście szczeniąt. Nie mamy pomysłu na to gdzie go umieścić dlatego tez na CITO szukamy dla niego domu tymczasowego.
Mając jednak na uwadze historie psiaka musi to być dom doświadczony i świadomy. Dzieciak na wszelkie sposoby próbuje uciec, oddalić się od człowieka. Dopóki robił to w miejscu które znal, wszystko kończyło się szczęśliwie. Nie chcemy sobie nawet wyobrażać co mogłoby się stać gdyby udało mu się uciec w okolicy, której zupełnie nie zna.

Prosimy o udostępnianie naszej prośby. Na pewno jest tutaj ktoś kto znajdzie w swoim domu i sercu troche miejsca dla tego małego kudłacza i pokaże mu, że człowiek jest COOL.;)