Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

apel o pomoc (2)5 czerwca 2017 r.

APEL Z PROŚBĄ O POMOC FINANSOWĄ I RZECZOWĄ!

W ten weekend trafiło do nas 13 kotów w potrzebie. W ten weekend też zapłaciłyśmy faktury. Dziś rano na koncie zostało 199,47 zł.

W zasadzie podanie powyższej kwoty do publicznej wiadomości nie wymaga komentarza. Pozwolę sobie jednak dopisać, że z powyższych 13 kotów każdego należy odrobaczyć, zaszczepić, nakarmić, kupić mu żwir. Oprócz tego opłacić czynsz w kociarni i rachunki za wodę i prąd. Poza tymi 13 kotami, nadal mamy w fundacji 4 chore kociaki i 28 dorosłych kotów, z których część jest w trakcie leczenia. Dla przykładu: jest kot Bronek ze złamaną łapą, jest kotka matka kociaków z Tarnowa z zapaleniem sutków, jest przewlekle chory Lesiu, czy nieustannie operowana Łatka.

A do tego… 34 psy. Część z nich jest chora, część przebywa w hotelach dla zwierząt, każdy wymaga odrobaczania, szczepienia. Te przebywające w domach tymczasowych wymagają karmy.

Do tego dochodzą rachunki administracyjne, opłaty księgowe, opłaty za usługi prawne.

Stoimy na skraju bankructwa.

Prosimy o pomoc. W imieniu tych, którym pomagamy.

Potrzebujemy:
– karmy Royal Canin Mother&Baby Cat
– żwirku dla kotów Cat’s Best
– gąbek kuchennych (dużych)
– ręczników papierowych
– karmy suchej dla kotów Smilla Adult
– preparatów na odrobaczenie i odpchlenie kotów działkowych
– pieniędzy na leczenie i opłaty

Nigdy nie zostawiliście nas samych w potrzebie. Nie zostawiajcie i dziś. Niestety, na razie musimy przestać przyjmować nowe zwierzęta, mimo, iż sezon w pełni, a zgłoszenia płyną lawinowo. Nie stać nas. Musimy się przez chwilę odbić od dna. Jeśli nam pomożecie, wrócimy na tory regularnej pracy. Przypominamy, że wszyscy w fundacji pracują nieodpłatnie, pracujemy własnymi samochodami (fundacyjny samochód już trafił na złom), własnymi telefonami, w wolnym czasie. Pomagamy z potrzeby pomagania. Niestety, czasem sama potrzeba nie wystarczy. Potrzebna jest kasa. Prosimy, udostępniajcie.

Liczy się każdy piątak.

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

(na zdjęciach nowi podopieczni tylko z tego weekendu)