Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

21 czerwca 2017 r.

Przedstawimy Wam teraz osóbkę, która niebezpiecznie podniesie poziom cukru u każdego kociarza.:)

Malinka to kotka idealna. Kochana, rozbrajająco miziasta, hojnie obdarowująca buziaczkami i barankami, a do tego piękna i pełna wdzięku. Taki opis w zasadzie mówi o niej wszystko. Dokładnie taka jest: słodka jak malina:)

Koteczka obecnie przebywa w fundacyjnej kociarni. Gdy tylko usłyszy, że wolontariusz przyszedł na dyżur, Malinka od razu zaczyna radośnie miauczeć i już czeka przy drzwiach, żeby go powitać i nadstawić się do głaskania. Nie jest ważna dla niej pełna miska, nieistotne, że właśnie otwierana jest puszka z uwielbianą przez koty mokrą karmą. Najpierw mnie pogłaszcz, potem pomyślimy – wydaje się mówić (pomiędzy jednym a drugim barankiem:)). I w zasadzie tak jest przez cały dyżur, a zaręczamy, że nie jest łatwo wszystko posprzątać w jej towarzystwie. Kręci się wszędzie, zaczepia, ociera i sama pcha pod ręce, mówiąc „zostaw to, później posprzątasz, teraz mnie głaszcz i nie przestawaj”;)

Malinka jakiś czas temu trafiła do zaprzyjaźnionego gabinetu weterynaryjnego z wielką naroślą na skórze na wysokości lewej łopatki. Szybko została zoperowana i obecnie po narośli nie ma śladu, pozostała tylko niewielka blizna, która już pięknie zarasta tygrysim futerkiem. Obecnie kicia jest już wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, bez problemu korzysta z kuwety.

Kotka jest bardzo spragniona kontaktu z ludźmi, a w naszej kociarni ciężko jest nam zaspokoić tę jej potrzebę.
Pilnie więc szukamy dla Malinki domu stałego lub choćby tymczasowego. Miejsca, gdzie będzie mogła przebywać z człowiekiem, towarzyszyć mu w codziennych zajęciach. Każdy kto ją pozna, zakocha się w niej od razu:)

Zobacz więcej zdjęć Malinki >>

Dowiedz się więcej o Malince >>