Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

kulas_lipiec (2)26 lipca 2017 r.

Komu kota z wyciągniętym językiem?♥
Kulaś szuka domu (choćby) domu tymczasowego.

Kulaś to uroczy kawaler, który ma nieprzeciętny wygląd – większość czasu ma wyciągnięty język, a to wszystko przez brak kompletu uzębienia. Sprawia to jednak, że wygląda przeuroczo. Z charakteru jest cudownym kotem- w 100% możemy go polecić jako kota towarzyskiego. Z kotami ładnie się dogaduje. Bawi się nawet z kociakami. Człowieka bardzo lubi. Od razu do niego podchodzi, gdy go słyszy. Jest łagodnym kotem, który miauczeniem domaga się uwagi. Uwielbia być głaskany, kręci się wtedy wokół ręki, podstawia głowę, ociera się, mruczy cicho, kładzie się. Jest totalnie ufny – nawet wobec obcych, nowych ludzi.

Jego prawa tylna łapka jest lekko wygięta. Ma tak po jakimś urazie, ale natura sobie tak dobrze z tym poradziła, że nie trzeba w to ingerować. Chodzi ładnie. Skacze bez problemu i nie kuleje. Trzeba się przyjrzeć, aby zobaczyć, że łapka jest delikatnie wygięta. Zupełnie mu to nie przeszkadza w codziennym życiu. Chłopak jest zaszczepiony, wykastrowany, testy FIV/FelV ma ujemne. Jest odrobaczony. Ze względu na nerki – ważne, aby był na odpowiedniej diecie. Szukamy dla niego stałego domu, a na ten moment choćby tymczasowego.

Kulaś urodził się ok. 2012 roku. Ciężko to tak naprawdę stwierdzić, bo życie na wolności nie było dla niego łaskawe i nie ma części zębów (dlatego też ma wyciągnięty język).

Przez to, że musi być na specjalnej diecie, w kociarni nie jest cały czas puszczany luzem z innymi kotami, które dostają normalne jedzenie. Kulaś jest puszczany pod kontrolą. Bardzo nam zależy, aby znaleźć mu choćby dom tymczasowy bo siedzenie w klatce zdecydowanie mu nie służy. Zresztą, który kot chciałby większość czasu w niej przebywać?

Jeśli chcesz podarować Kulasiowi dom wypełnij ankietę:

Ankieta dla domu stałego: http://glosemzwierzat.pl/adopcje/adopcje-zasady/
Ankieta dla domu tymczasowego: http://glosemzwierzat.pl/jak-pomoc/dom-tymczasowy/

Wypełnioną ankietę odeślij na adres: fundacja@glosemzwierzat.pl w tytule maila wpisz imię kota: Kulaś.