Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt
Dziękujemy

Malutka borowka (1)12 lipca 2017 r.

miałyśmy problemów z wyadoptowaniem kociaków. Tymczasem w tym roku mamy pod opieką kilkanaście kociaków, o które nikt nie pyta przynajmniej od miesiąca.:( Dlaczego? Czy czegoś im brakuje? Zobaczcie jaka słodka jest Borówka.♥

Borówka to prześliczna, miziasta czarna kuleczka. Kotka urodziła się ok 13 maja w ogrodzie jednego z mieszkańców Borówca.

Dziewczynka jest troszkę mniej rozbrykana niż jej siostrzyczki, ale nie znaczy to, że nie jest skora do zabawy – z zamiłowaniem podgryza pluszaczki i bawi się nimi. Mała jest ciekawska i chętnie poznaje świat – uczy się wspinać po drapaku i biega radośnie po zakamarkach kociarni. A gdy zmęczy się zabawą zwija się cichutko w kąciku i oddaje się błogiej drzemce.

Boróweczka jest bardzo grzeczna i kochana – uwielbia siedzieć na kolanach i być głaskana przez człowieka, przytula się do niego mocno. Jesteśmy też przekonani, że jest ona czarną kotką przynoszącą szczęście – jak tylko się w kogoś wtula, natychmiast pojawia się uśmiech na jego twarzy.:). Jest już samodzielna i załatwia się do kuwety. Teraz już trzeba jej tylko kochających opiekunów do pełni szczęścia.