Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Czoko w końcu we własnym domu!!

18 września 2017 r.

Ostatnio przytrafiła nam się historia tak niezwykła, że sami byśmy chyba w nią nie uwierzyli, gdyby nie fakt, że wydarzyła się naprawdę!

Nasz podopieczny Czoko był z nami od ponad półtora roku i pomału traciliśmy nadzieję, że pozna czym jest prawdziwy dom. Adopcje starych psów zdarzają się bardzo rzadko, a Czoko oprócz tego, że jest starszy, to nic nie widzi oraz nie słyszy. Gdy otrzymaliśmy telefon w jego sprawie, w pierwszej chwili, pomyśleliśmy, że to żart – okazało się, że Pani 2 lata temu znalazła suczkę, która tak jak nasz Czoko, jest rasowym płochaczem niemieckim, podobnie jak u Czoko nie można odczytać tatuażu, jest w podobnym wieku oraz tak jak on nie widzi i słabo słyszy, a do tego wszystkiego ma na imię Czoka! Na szczęście wszystko okazało się jawą, a nie snem i po prostu nie mogło być inaczej – Czoko spakował się, pojechał do stolicy i zamieszkał z Czoką i swoją nową rodziną.

Ta niecodzienna para bardzo szybko złapała wspólny język i dogaduje się ze sobą bez najmniejszych problemów tak w domu, jak i podczas wspólnych spacerów do lasu. Oprócz Czoki w domu mieszkają również trzy koty, które ze stoickim spokojem przyjęły pojawienie się nowego lokatora. Ogromnie dziękujemy Pani Oli za opiekę wirtualną oraz Pani Anecie i Panu Jakubowi za przygarnięcie Czoko. Dla takich adopcji warto żyć !