Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Dom dla Grażyny potrzebny na CITO

24 września 2017 r.

Ogłoszenie grzecznościowe:

„Dom dla Grażyny potrzebny na CITO!!!

Grażynka jest kotką, która była dokarmiana przez pewne małżeństwo. Okociła się około miesiąca temu, a jej stan zdrowia uległ pogorszeniu, w związku z czym trafiła do kliniki, w której pracuję. Grażynka przeszła operację wycięcia ropnia.

Niestety Państwo, którzy ją przywieźli, mogli zapewnić opiekę wyłącznie maleństwom. Grażynka obecnie przebywa u mnie, gdyż klinika w niedzielę jest zamknięta. Grażyna musi niestety siedzieć w klatce, ponieważ moja kotka źle reaguje na inne zwierzęta. Jednak jutro wraca z powrotem do kliniki, również do klatki. Nie mam możliwości zatrzymać Grażyny w swoim domu, mogłam ją wziąć jedynie na weekend. Kotka w klatce jest bardzo nieszczęśliwa.
Grażyna to cudowny stworek. Kocha człowieka całym sercem, kiedy tyko podchodzimy do klatki zaczyna mruczeć i ugniatać. Wzięta na ręce wtula się w nas. Jest bardzo odważna, nie boi się nowego miejsca ani mojej kotki (niestety w drugą stronę jest zupełnie inaczej). Po otwarciu drzwiczek klatki, Grażynka natychmiast wychodzi i zabiera się do zwiedzania, pcha się do pokoju, w którym urzęduje moja kotka.
Mała jest wygłodniała i zabiedzona. Kiedy tylko dostaje jedzenie, rzuca się na nie i wcina z apetytem. Kiedy przybierze na wadze i wydobrzeje, będzie przepiękną kotką. I wspaniałym przyjacielem człowieka.

Koszty operacji zostały już prawie całkowicie uregulowane (zostało do zapłaty około 200-300zł, ale Państwo którzy ją przywieźli mogą zorganizować zbiórkę, więc nowy właściciel nie musi płacić, jeśli nie chce). Najważniejsze, żeby Grażyna znalazła się w dobrym miejscu.

Bardzo proszę o pomoc dla Grażynki, ona musi trafić do kochającego, niewychodzącego domku.
Kontakt: Lidia – telefon: 725 615 382 (proszę dzwonić między 11 a 15 lub wysłać sms – odpiszę lub oddzwonię jak tylko będę mogła), e-mail: lydiacosy@gmail.com”