Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Milka ma swój dom!

20 września 2017 r.

Nasza Milka zamieszkała w nowym, dożywotnim domu tymczasowym! Ta przemiła sunia była w swoim życiu wielokrotnie odrzucana przez ludzi, kilkakrotnie oddawano ją z adopcji z powodu problemów z adaptacją i przez długi czas żyła w hotelu dla psów. W końcu jednak spotkała na swojej drodze kogoś, kto dał jej szansę i zaprosił do swojego życia na dobre i złe. Milka żyje dziś wygodnie w domu z ogrodem w spokojnej okolicy, zadomowiła się już na dobre i zaprzyjaźniła się nie tylko ze swoimi opiekunami, ale również z mieszkającymi tam kotami. Czuje się bardzo dobrze, dawno już doszła do siebie po przebytej w sierpniu operacji i wiedzie spokojne życie, na jakie od dawna zasługiwała.

Pragniemy serdecznie podziękować:

Pani Aleksandrze za wieloletnie, stałe wsparcie finansowe, dzięki któremu mogliśmy opłacać pobyt Milki w hotelu i pokrywać koszty jej leczenia.

Pani Magdzie z Dzikiej Kępy za wieloletnią opiekę nad Milką i za okazane jej serce i cierpliwość.

Pani dr Magdzie i całej załodze Kliniki Uniwersyteckiej w Poznaniu za profesjonalne podejście i fantastyczną opiekę po operacji – Milka czuła się u Was prawie jak w domu!

Pani Beacie – za decyzję o przygarnięciu Milki pomimo niesprzyjającego czasu, za miłość okazywaną jej na każdym kroku, dzięki czemu sunia poznała w końcu czym jest dom.

DZIĘKUJEMY!!