Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kto pamięta Esmeraldę??

27 listopada 2017 r.

Czy ktoś pamięta tego małego zezowatego wypłoszka?

Tak, tak właśnie wypiękniała nam Esme. Mały chudy wypłoszek z posklejaną sierścią i wiecznie odparzoną dupką stał się puchatą lekką zezowatą (są sprawy na które nie mamy wpływu) kulką lśniącego futerka. Takie metamorfozy tylko w FGZ!

(Gdyby ktoś z Państwa potrzebował metamorfozy np.przed ślubem lub Sylwestrem, to przyjmujemy zamówienia mailem – zapłata w chrupkach dla psów i kotów )

Wracając do Esmeraldki… Sprawa jest taka, że mała szuka domu. Esme staje się już kocią nastolatką i chciałaby się powoli wyprowadzić na swoje. Młoda ma pół roku i jest na serio kochanym kotkiem, ale, ale… uwaga nakolankowcem przytulaskiem to ona nie jest 😀 Prowadzi sobie swoje kocie życie równolegle do życia człowiekowego i wyznaje politykę „nie dać się złapać”. Nie lubi być dotykana i głaskana – daje się tylko wyszudrać przy żarciu – wtedy niech się dzieje co chce, młoda żre i świata poza michą nie widzi. To jest moment by biedny niezaspokojony w głaski człowiek mógł się wyżyć i sobie kota podotykać.

Esme jednak bardzo lubi inne koty. Powinna mieć towarzysza zabaw bo męczy stare koty i zachęca do zabawy, podczas gdy one już emeryturę na kaloryferze ogłosiły i modlą się do kociego boga by już zabrał od nich tę małą wariatkę. Jedno z poniższych zdjęć obrazuje doskonale tę sytuację.

Esme to kot dla koneserów kotowatości. Niezależna, lekko szurnięta, słodka kotka.

Dowiedz się więcej o Esmeraldzie>>