Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Miziak Chili potrzebuje DT (Poznań) i wsparcia.

16 stycznia 2018 r.

Chili ma się coraz lepiej. Już śpi spokojnie, myje się, nie czuć od niego tak bardzo ropą jak na początku. Zmiana w pyszczku nadal pozostaje wielka, nie zmniejsza się- czekamy na wyniki histopatologii.
Czili je bardzo chętnie, wręcz szaleje gdy tylko wyczuje zapach jedzenia lub usłyszy otwieranie puszki, a po zjedzeniu nadal nie chce miski oddawać. Musimy wydzielać mu małe porcje co 3h, dlatego kotek nadal mieszka w szpitaliku w gabinecie weterynaryjnym. Nie jesteśmy w stanie zapewnić mu tak częstego karmienia.
Pilnie szukamy dla Chiliego domu tymczasowego, który będzie w stanie często go karmić. Prosimy pomóżcie nam szukać dla niego jakiegoś bezpiecznego miejsca. Na razie żyje w klatce.
Gdy jest wypuszczany żeby sobie pochodził, chodzi za człowiekiem krok w krok, zagaduje, ale jego tylne nogi są bardzo niepewne, kotek ma najpewniej lekki zanik mięśni w łapkach. Powinien dobrze się odżywać i troszkę spacerować.

Ah i najważniejsze… Chili to ogromny pieszczoch! Gdy tylko się go dotyka, szybko zaczyna mruczeć i przewraca się na plecy odsłaniając brzuchol do miąchania.

Prosimy też o pomoc w spłacie leczenia, hospitalizacji i zabiegów Chiliego- poniżej link do zbiórki:

https://pomagam.zrzutka.pl/rvz2xw