Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

mazda

9 lutego 2018 r.

Mazda, przepiękna kocia dziewczynka, swoje imię zawdzięcza miejscu, z którego ją odłowiłyśmy. Wraz z wieloma innymi kotami, wychowała się na giełdzie samochodowej w Przeźmierowie, gdzie warunki były delikatnie mówiąc złe. Pragniemy znaleźć jej dom, w którym czeka ją lepsze życie.

To nieśmiała niespełna roczna koteczka. Nie jest jeszcze nauczona życia wśród ludzi, dlatego troszkę się nas boi. Widać jednak, że ma zadatki na towarzysza człowieka – jest ciekawska, przygląda się nam, nie syczy ani nie atakuje, a kiedy dajemy jej jedzonko, to podchodzi blisko.

Z pewnością Mazda nie jest jednak nieśmiała w stosunku do innych kotowatych. Razem ze swoim sąsiadem Passatem, zajmującym klatkę obok, rozrabiają na całego. Dotykają się łapkami i „polują” na siebie nawzajem. Koteczka uwielbia zabawę. Kiedy wchodzimy do kociarni, jej klatkowe wyposażenie zawsze jest wywrócone do góry nogami – rozrzucone kocyki, wylana woda i rozsypana karma wskazują na dzikie harce, które musiały mieć miejsce chwilę wcześniej.

Mazda poleca się do adopcji, z pewnością odnajdzie się doskonale w domu z innymi kotami.

(na zdjęciach Mazda w kociarni i na giełdzie podczas łapanki)

Dowiedz się więcej o Mazda>>