Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
1.5 procent przekaż Fundacja Głosem Zwierząt

Romek - chłopak do wzięcia

20 lutego 2018 r.

Ogłoszenie grzecznościowe:

Romek to około 4-5 letni kocur zabrany z ulicy. Wykastrowany, uwielbiający wszelkie formy głaskania, tulenia noszenia. Nie wykazuje agresji wobec dzieci, innych kotów i zwierząt domowych( przez kilka dni przebywał w domu ze świnkami morskimi i nie był nimi zainteresowany). Korzysta z kuwety ale nigdy nie mieszkał w domu dłużej niż 3 dni więc oczywistym jest, że będzie potrzebować czasu i pomocy człowieka w przyzwyczajeniu do kuwety w nowym miejscu.

Romek przez życie na ulicy i przebyte choroby wymaga troszkę więcej uwagi. Potrzebuje wyłącznie mokrej karmy- najlepiej dla kotów z problemami nerek (gdyż zmagaliśmy się z podwyższonym poziomem kreatyniny ale sytuacja na ten moment jest już w normie) – zwykła mokra również będzie odpowiednia pod warunkiem zapewnienia mu dużej ilości wody ponieważ Romek sam pomaga swoim nerkom w prawidłowym działaniu pije bardzo dużo oraz raz na kwartał wizyty kontrolnej u weterynarza na badania krwi pod kątem nerek.

Romek od 3 tygodni czyli od początku walki z chorobą przebywa pod moją opieką. Szukam dla niego przede wszystkim domu odpowiedzialnego, doświadczonego w kwestii przystosowywania kota zabranego z ulicy do życia w domu, takiego który otoczy Romka miłością i opieką na jaką z pewnością zasługuje. Domu niewychodzącego- Romek nie wykazuje skłonności do wyjścia na zewnątrz.

więcej informacji w sprawie Romka, jego zachowania, leczenia, żywienia i opieki chętnie udzielę wszystkim zainteresowanym.

Jeśli nie możesz/ nie chcesz adoptować Romka – udostępnij.

kontakt poprzez FB lub mailowo: nina.nurkowska@gmail.com