Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Wszołek z giełdy w Przeźmierowie

26 lutego 2018 r.

W ostatnim czasie pod skrzydła fundacji trafiły kolejne cztery koty z giełdy w Przeźmierowie. A to wierzchołek góry lodowej. Nie pokazujemy ich wszystkich bo część trafia na kastracje/sterylizacje z zamiarem wypuszczenia po zabiegu. Póki co, nie udało nam się jeszcze wypuścić żadnego (wszystkie bardzo szybko przekonują się do ludzi, ciepełka i pysznego jedzonka i zapominają, że są dzikie), ale jest szansa, że z ostatniej puli 4 kotów ktoś się nie oswoi i wróci na giełdę.
Tym kimś raczej nie będzie Wszołek. Trafił do nas w środę jako dziki stary kocur, który złapany na klatkę łapkę próbował zabić wolontariuszy i lekarzy po przewiezieniu do gabinetu.  Dziś, po 4 dniach w dobrych warunkach Wszołek tak pięknie leżał na USG (zdjęcia), bez głupiego jasia, na pełnej świadomce. Nie podrapał, nie pogryzł, nie wyrywał się… ba! nawet nie syknął!
Grzeczny dziki kotek! Jak sama nazwa wskazuje Wszołek pokryty jest pchłami i wszołami, ma leukocytozę, jest niedożywiony, ma zęby do usunięcia, biegunkę gigant, zapalenie pęcherza i gigantyczna nerkę (wyszło na USG- prawdopodobnie konsekwencja przebytej ciężkiej choroby). Ma też solidny apetyt.
Zobaczymy co z niego wyrośnie…

Gdyby ktoś zechciał wesprzeć Wszołka finansowo, będziemy wdzięczne, bo ledwo chłop wszedł do fundacji już wygenerował kosztów na setki złotych.

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

Na zdjęciach dziki dzik grzeczniejszy niż niejeden kot domowy u weterynarza…