Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Zaginiony kot - czyja zguba?

13 maja 2018 r.

W Kamińsku koło Murowanej Gośliny pojawia się od jakiegoś czasu kot, którego wcześniej w okolicy nie było. Może ktoś szuka kotka? A może ktoś zechciałby podarować mu dom?
Tak piszę o nim zgłaszający:

„Piszę do Państwa w sprawie kotka który błąka się koło mojego domu od jakiegoś tygodnia. Mieszkam w lesie w miejscowości Kamińsko koło Murowanej Gośliny. Jest tutaj wiele działek rekreacyjnych i całkiem możliwe że podczas długiego weekendu kotek przyjechał ze swoimi człowiekami czmychnął z działki i nie znalazł drogi powrotnej… nie można jednak też wykluczyć scenariusza porzucenia przez znudzonego pana. Dokarmiam zwierzaczka gdyż był bardzo wychudzony i przeraźliwie płakał. Nie jestem znawcą ale wygląda mi on na młodego kocurka na moje oko dałbym mu około roku. Miałem zamysł przygarnięcia go ale niestety nasza kotka którą zaadoptowaliśmy z kociego pazura jakieś 7 lat temu nie jest zbyt gościnna i gdy go tylko widzi lub słyszy jeży się i syczy obawiam się że w związku z tym nie mogę dać mu domu u siebie. Może znajdziecie miejsce dla kotka w którymś ze swoich domów tymczasowych? A jeżeli nie ma takiej możliwości to proszę o zamieszczenie choć zdjęć na swojej stronie może ktoś szuka biedaka.”

My niestety nie mamy wolnych domów tymczasowych. Ilekroć zwalnia się jakieś miejsce w DT trafia tam kot z kociarni lub zaprzyjaźnionej piwnicy, więc kolejka do DT jest dłuuuuuga. Pomóżcie nam znaleźć kotkowi dom, stary lub nowy.