Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Pilnie potrzebny dom tymczasowy dla kotki po operacji!

11 lipca 2018 r.

Napisała do nas pewna Pani, której mąż jakiś czas temu znalazł kotkę po wypadku komunikacyjnym. Zabrali ją do lekarza weterynarii, który 17 maja operował kotce pęknięte biodro. Ponieważ znalazca kotki nie mógł zabrać jej do siebie, zabrał ją do swojej Mamy na wieś. Niestety, kotka musi być nieustannie izolowana od psa, co rodzi ogromne trudności. Ponadto, tymczasowa opiekunka kota wraca do pracy po długim urlopie i kot będzie musiał zostawać sam – boją się, czy będą w stanie skutecznie zwierzaki od siebie oddzielić. Pilnie szukają domu tymczasowego/stałego dla kotki.
Dziewczynka ma około 13 miesięcy, jest bardzo pro-ludzka i kochana, nóżka się ładnie goi, choć kotka ją trochę podwija. Wymaga jeszcze ściągnięcia śrub i pewnie konsultacji u ortopedy ze względu na to, że podwijanie łapki, co widać na zdjęciu.

Państwo, którzy kotkę znaleźli zrobili dla niej ogromnie dużo. Zaopiekowali się, zoperowali. Niestety, dalej nie mogę sprawować opieki nad kotką. Szukamy dla niej pilnie domu, który przejmie opiekę nad koteczką – na zasadach domu tymczasowego, lub stałego.