Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Pomoc pilnie potrzebna!!

22 lipca 2018 r.

AKTUALIZACJA: kotek jest w gabinecie Bahati, jest zagłodzony i odwodniony, skóra i kości. Walczy o życie. Jego towarzysz z pewnością zmarł z głodu. Zgłosiła się do nas wspaniała osoba chcąca dać kotkowi DT. Dziękujemy. W tej chwili prosimy o wsparcie finansowe dla kociaka. Na razie na kilka dni musi zostać w lecznicy, być karmiony strzykawką i nawadniany. Dziękujemy za liczne udostępnienia.

Poznań – PILNE!

Nie mamy gdzie go zabrać. Na giełdzie w Przeźmierowie karmicielka znalazła dziś jednego martwego kociaka, a obok siedział ten… W kociarni mamy w tej chwili 8 kotów z giełdy i kilkanaście z innych źródeł. Nie mamy już wolnych klatek, ani miejsc by te klatki ustawić. Adopcje stoją w miejscu, nie mamy żadnych chętnych na koty, ludzie się zniechęcają do adopcji po wysłaniu ankiety przed-adopcyjnej, nie odpisują gdy słyszą o wizytach przed-adopcyjnych. Teraz, gdy jest wysyp kotów „bez zobowiązań” na OLX, w fundacjach nie ma adopcji i ten stan rzeczy potrwa jeszcze długo…
Czy ktoś przyjmie malucha na DT? Koszty leczenia bierzemy na siebie. Trzeba mu pilnie pomóc.
Dom tymczasowy powinien być mobilny i móc wozić kotka do lekarza – najpewniej w pierwszym okresie codziennie lub co drugi dzień. Dom ten powinien tez mieć możliwość izolacji kotka od swoich kotów.