Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Ciapa

31 października 2018 r.

Przedstawiając się niespotykanym często imieniem, kilka tygodni temu pod skrzydła naszej fundacji trafiła taka oto urocza seniorka zabrana przez nas ze schroniska. Ciapa, znana obecnie również jako Klara, jest dokładnie takim psem, jakiego widzimy na zdjęciach. Jest bardzo miła, ciepła i towarzyska, pragnie kontaktu z człowiekiem i bardzo chętnie podstawia się do głaskania. Gdy dodamy do tego opisu to, że grzecznie zostaje sama, nie jest szczekliwa i od pierwszego dnia od opuszczenia schroniska ani razu nie nabrudziła w domu, to otrzymamy charakterystykę prawdziwego psiego ideału.

Ciapa to przeurocza suczka, która pomimo swojego wieku pozostaje bardzo energiczna, ciekawa świata i nad wyraz aktywna. Po prostu chce żyć, a dzięki pani Beacie, u której odnalazła dożywotnią opiekę, ma taką możliwość. Jesienne i zimowe chłody wymagają jednak dodatkowej ochrony, dlatego chcielibyśmy zaopatrzyć Ciapę w odpowiednio skrojone, wygodne i praktyczne ubranko, dzięki któremu mogłaby spokojnie cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu i przy okazji nie marznąć. Być może wśród Państwa znajdzie się ktoś, kto mógłby sprezentować Ciapie dobrą zimową kurteczkę? Jej długość powinna wynosić 48 cm, a krój uwzględniać okrycie nerek i ud. Uzupełniając informacje dotyczące wymiary naszej Ciapy to obwód jej szyi wynosi 41 cm.

Będziemy bardzo szczęśliwi, jeżeli znajdzie się wśród Państwa ktoś, kto mógłby zrobić taki prezent naszej podopiecznej, ale również jakiekolwiek wsparcie finansowe tej inicjatywy będzie miało ogromne znaczenie!

Nasza Ciapa uśmiecha się i prosi o jak najwięcej udostępnień.