Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Mały Nissan pilnie szuka domu!

9 października 2018 r.

Nissan to kociak doprawdy wymarzony, jeśli Twoim marzeniem jest kot aktywny, pewny siebie, chętny do zabaw i pieszczot. Codziennie chodzi za człowiekiem, domagając się uwagi, bo najwyraźniej kontakt jest dla niego wybitnie istotny. Może to rzecz kocięca, bo Nissan ma zaledwie 4 miesiące, ale wystarczy lekkie drgnienie wędki albo piłeczki, a on jest już na nogach i już zaczyna biegać, skakać, wariować. Gdy się zmęczy, oczywiście pójdzie coś zjeść, a następnie przyjdzie do ciebie i zacznie domagać się głaskania – czułość, jaką Ty mu dasz, on odda z nawiązką.

Najsłodszy jest, gdy ze swoimi zabawkami zaczyna chodzić po mieszkaniu, bo niezależnie od tego, czy są one mniejsze czy większe od niego – zaniesie je na swoje legowisko, żeby ostatecznie się z ową zabawką rozprawić. Potrafi samodzielnie bawić się wędką, sznurkiem, piłkami, myszkami, gąbką do zmywania naczyń czy sztucznym wiankiem.
Wybitnie zainteresowany wodą – codzienny gość prysznica i umywalki w łazience. Wystarczy lekko puścić mu wodę, a będzie z żywym zainteresowaniem patrzeć na krople.

Nie boi się obcych w najmniejszym stopniu, do ludzi podchodzi od razu, przez pierwsze pięć sekund obwąchuje ich, a następnie zaczyna zapraszać do zabawy albo domagać się pieszczot. To kot bardzo wokalny, śpiewny, doskonale dogadujący się z innymi kotami.

Niestety, wraca z adopcji z powodu silnej alergii. Nie mamy gdzie go zabrać …

Pomóż, adoptuj, udostępnij!