Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Klara i Bella - śliczne, młode sunie proszą o dom

1 listopada 2018 r.

Klara i Bella- śliczne, młode sunie po przejściach- proszą o odpowiedzialny dom.

Suczki znalazły się pod naszą opieką gdy ich rodzina została wyeksmitowana na bruk, a tym samym straciła zdolność do utrzymania 2 dużych suń. Suczki spędziły miesiąc w schronisku, gdy ich Pani bezskutecznie walczyła o lokum z akceptacją psów. Przeżyły wówczas pierwszą traumę, potem kolejne związane z ciągłymi przeprowadzkami. Obecnie, już odrobaczone, nabierają ciałka w domu tymczasowym.
Klara i Bella są przekochane! Spokojne i dostojne, na spacerze zjednują sobie serca przechodniów urodą obok, której trudno przejść obojętnie, lecz.. sunie potrzebują wychowania, ponieważ były pozostawiane same sobie i w chwili przejęcia nie znały obroży ani smyczy. Dziewczynki są bardzo inteligentne, dlatego z pewnością staną się pojętnymi uczennicami psiego savoir vivre.

Szukają człowieka odpowiedzialnego, cierpliwego, posiadającego doświadczenie w pracy z psami.Jesteśmy przekonani, że te 2 psy – to prawdziwe skarby. Muszą zostać adoptowane w parze, nie wchodzi w grę ich rozdzielenie. Zapraszamy serdecznie do adopcji, osoby serdeczne (z domem i ogródkiem dziewczyny nie nadają się do miejskiego życia w bloku).
Zapraszamy! Tel 501066460