Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kto widział Franie?

17 listopada 2018 r.

Ogłoszenie grzecznościowe.  Poniżej opis sytuacji.

„Dzień dobry
Szanowni Państwo, poszukuję psa – dużej, starszej suni Frani, która po 3-ech tygodniach od adopcji uciekła z posesji opiekunów w msc. Baranowo pod Poznaniem. Od jej zaginięcia minęły 2 tygodnie i pomimo intensywnych poszukiwań nikt jej nie widział. Jeśli żyje (a chcę wierzyć, że tak) to może być już bardzo daleko od miejsca ucieczki. Okoliczne gminy, zakłady gospodarki komunalnej nie odnotowały truchła psa odpowiadającemu wyglądowi Frani. W związku z powyższym chciałabym Państwa prosić, abyście Państwo w razie jakichkolwiek zgłoszeń o błąkających się psach, mieli na uwadze Franię.

Jestem wolontariuszem w schronisku pod Warszawą, z którego Frania została adoptowana. Zajmowałam się Franią przez 3 lata, widziałam jak się otwiera na świat, wyprowadziłam ją na pierwszy w życiu spacer, byłam pierwszą osobą w jej życiu, która ją pogłaskała – stąd moje zaangażowanie w jej poszukiwania.

Z doświadczenia wiem, że często mieszkańcy widząc bezdomnego psa nie dzwonią do straży gminnej, miejskiej, czy do urzędu gminy, tylko bezpośrednio do schroniska. Stąd moja rozpaczliwa już prośba o pomoc, w razie jakichkolwiek sygnałów o bezdomnym psie, odpowiadającym opisowi Frani. Dodam, że Frania jest bardzo wystraszona. Spędziła w schronisku całe swoje życie – ponad 10 lat. Teraz to staruszka bardzo płochliwa, kulejąca na tylne łapy. Posiada chipa. Zdjęcia Frani przesyłam w załączeniu.

Gdybyście Państwo otrzymali zgłoszenie o psie o rysopisie odpowiadającym Frani, proszę o podjęcie interwencji i odłowienie jej i pilny kontakt ze mną – koszt odłowienia Frani oczywiście pokryję.Proszę o pomoc.
Pozdrawiam,
Kamila Lis
Tel. 577 888 648