Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Prosimy o wsparcie finansowe dla Lisówki...

29 listopada 2018 r.

Najbardziej chorowita kotki w historii FGZ.

Od dawna nie wrzucałyśmy próśb o wsparcie finansowe, gdyż ostatnie kilka miesięcy udawało nam się spinać koniec z końcem dzięki 1%. Niestety, ta pula szybko szczupleje, a nasza kochana Lisówka jest tak bardzo kosztogenna, że musimy zwrócić się do Was o pomoc.

Przypomnijmy historię chorób Lisówki – trafiła do nas z ulicy, z miejscowości Lisówki w Gminie Dopiewo, gdzie zauważono ją jak stoi bezradnie na środku ulicy, a coś ciągnie się za nią od tyłu. To był wypadnięty odbyt. Kotka miała w sobie martwe płody i jednego żywego kociaka. Była podtruta toksynami, nie miała sił. Kotka przeszła operację usunięcia martwego płodu i naprawy odbytu. Lekarze podjęli próbę ratowania żyjącego kociaka – wcześniaka. Mała kotka przeżyła i dziś ma się dobrze. Lisówka jednak chorowała dalej. Przyszła epilepsja. Napady padaczki były bardzo silne, częste i wyczerpujące. Podjęte leczenie przynosi od niedawna skutki i choroba została w miarę opanowana. Gdy wydawało nam się, że Lisówka wychodzi na prostą pojawił się guzek na listwie mlecznej. Kontrola lekarska wykazała podejrzenie nowotworu. Lisówce usunięto jedną listwę mleczną. Tkanki wysłano do badania. Przyszedł wyniki – gruczolak. W związku z tym, wczoraj usunięto Lisówce drugą listwę mleczną… To dużo za dużo na jednego, małego stworka.
Ten kot to anioł. Znosi wszystko dzielnie, pięknie dochodzi do siebie po operacji. Zdjęcie jest z dzisiejszego poranka.

Niestety, koszty są przerażająco wysokie. Usunięcie pierwszej listwy w październiku – 843 zł, usunięcie drugiej listwy w listopadzie – 740 zł. Do tego leki, wartościowa karma, kontrole.

Prosimy o wsparcie:

Fundacja „Głosem Zwierząt”
ul. Podbiałowa 1/2
60-185 Skórzewo
Konto:
04 2490 0005 0000 4600 8073 9177
Przelewy zagraniczne:
IBAN: (PL przed nr konta bankowego)
BIC/SWIFT: ALBPPLPW

tytułem: Lisówka

Dowiedz się więcej o Lisówce>>