Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Dom dla kotków potrzebny od zaraz

27 grudnia 2018 r.

Udostępniamy prośbę o dom dla kotków, którym po śmierci opiekuna grozi schronisko. Prosimy, wstrzymajcie się od negatywnych komentarzy, lecz skupmy się na szukaniu domu i udostępnianiu:

„Prosimy o pomoc w poszukiwaniu ciepłego domu dla przeuroczej pary kotów. Ich właściciel zmarł kilka temu po długoletniej walce z chorobą. Kotki są młode, wychowane razem i bardzo do siebie przywiązane. Nie chcemy, aby trafiły do schroniska i były rozdzielone. Cezar i Pusia czekają! Są wystraszone nową sytuacją i bardzo potrzebują opiekuna.

Mają 6 lat, szybko dostosują się do nowego domu i nauczą nowych zasad. Cechuje je łagodny charakter, chęć do przytulania i zabawy, są ciepłe i towarzyskie a jednocześnie potrafią zająć się same sobą.

Nie wymagają wiele, wystarczy im ciepły kąt, karma i odrobina uwagi człowieka wieczorami. Całodzienna praca nie stanowi przeszkody. Koty nie są problematyczne, mogą być same cały dzień, jedzą niewiele a te przygarnięte kochają mocniej!

Musimy się spieszyć, jeśli nie znajdziemy chętnych do adopcji do 3.01.2019 r. kotki trafią do schroniska. Bardzo prosimy o pomoc!
Więcej informacji można uzyskać pod numerem 781-668-620 „