Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

Kinio i Karuś

10 kwietnia 2019 r.

Nasi nowi podopieczni to maleńcy, około 3 miesięczni bracia, Kinio i Karuś. Obaj zostali znalezieni w torbie pod Łowiczem, wyrzuceni do rowu niczym śmieci. Nie starcza nam już wyobraźni, żeby zrozumieć, jak ktoś może postępować w taki sposób w stosunku do żywych stworzeń, czujących tak samo, jak ludzie. Nie zrozumiemy tego nigdy…

Szczeniaczkom po odnalezieniu udzielono pomocy, której szczególnie potrzebował Karuś – ma złamaną prawą tylną łapkę. Nie wiemy, czy doznał urazu przed porzuceniem, czy później… Dzisiaj maluch ma umówioną wizytę u specjalisty w klinice w Poznaniu, podczas której wykonamy niezbędne badania i dowiemy się, co dalej. Mamy nadzieję, że uda się uratować kość Karusia, przywrócić mu sprawność i umożliwić życie bez bólu.

Kinio i Karuś mieszkają w domach tymczasowych u naszych wolontariuszek, gdzie mają zapewnione ciepło i bezpieczeństwo oraz towarzystwo innych zwierząt, dzięki czemu chłopcy nie czują się samotni po rozdzieleniu. Są odważni i rezolutni, dzielnie znoszą wielkie zmiany, jakie mają miejsce w ich życiu i wierzymy, że wyrosną z nich fajne, zrównoważone psy. Szukamy dla nich najlepszych domów, w których będą kochani, szanowani i rozumiani do końca swoich dni. Bardzo prosimy o udostępnienia, żeby jak najszybciej trafili na przeznaczonych im ludzi.

Kontakt w sprawie adopcji: 506 907 047, paulina@glosemzwierzat.pl