Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

12 listopada 2019 r.

Pilnie prosimy o dom dla tych trzech kotów…

Sytuacja życiowa ich właścicielki uległa drastycznej zmianie i nie może już sprawować opieki nad swoimi zwierzętami, więc jeśli nie znajdziemy dla nich domów do 8 grudnia, koty trafią do nas do kociarni… do klatek na kwarantannie.

Oto opis kociaków:

Salma

Salma to trzyletnią koteczka po sterylizacji, zdrowa, regularnie szczepiona. Uwielbia wylegiwać się na drapaku, na najwyższym poziomie by móc wszystko obserwować z góry, czemu chowa się w zadaszonym legowisku. Uwielbia głoska nie a raczej drapanie za uszkami i pod pyszczkiem, głaskanie wzdłuż ciała. Lubi tak po prostu poleżeć na słońcu i kulać się z boku na bok, widać wtedy jak się uśmiecha. Obecna opiekunka mówi do niej czasem KRÓLOWA i wtedy dumnie pręży się. Uwielbia przyjść na głaski kiedy jest się w toalecie. Uwielbia przysmaki, bawi się z Pekanem, uwielbia zabawy z grzechoczącą piłeczką w środku nocy. Lubi się tulić.

Więcej o Salmie >>TUTAJ<<

 

Pekan

Pekan dwuletni kocur po sterylizacji, zdrowy, regularnie szczepiony. Jest kochanym kluseczkiem który, całym swoim ciałem się przytula i od jednego dotyku mruczy jak traktorek, uwielbia być czesany. Lubię się bawić z Salmą jak i Stefanem, nocna ganianina o 3:00 to standard. Kocha przebywanie na balkonie spacery na każdej wysokości, spacer po balustradzie. Ulubioną zabawą to gonitwa za owadami albo za blaskiem światła. Uwielbia też bardzo jeść. W trakcie wizyty w toalecie kładzie się obok i pilnuje.

Więcej o Pekanie >>TUTAJ<<

 

Stefan

To roczny kocurek po kastracji. Ma aktualne szczepienia i książeczkę zdrowia.Jest zdrowy, lubi się bawić spacerować po balustradzie na (zabezpieczonym) balkonie, wylegiwać się na grzejniku, drapaku, biega za wędką i piłką. Bardzo lubi przytulanie i głaskanie.

Jeśli możesz podarować dom stały lub tymczasowy jednemu z nich wypełnij poniższą ankietę:

Ankietę adopcyjną znajdziesz >>TUTAJ<<

Ankietę dom tymczasowy znajdziesz >>TUTAJ<<

Pomóżcie udostępniać info z prośbą o dom dla nich.