Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP


4 grudnia 2019 r.

„All I want for Christmas is youuuuuuu……”
Gdyby nasze stworki potrafiły śpiewać ludzkim głosem, a nie tylko miauczeć i szczekać, z pewnością śpiewałyby tak do wszystkich odwiedzających ich w przytulisku i kociarni. Wszak ich największym marzeniem na Świeta jest znalezienie kochającego domu. Poszukiwaniem domów zajmujemy się tym przez cały rok i nie zamierzamy ustawać w wysiłkach.

Ale, ale… w oczekiwaniu na spełnienie największego marzenia jakim jest znalezienie kochającej rodziny, poprosiliśmy nasze zwierzaki, aby zastanowiły się czy mają jeszcze jakieś małe marzenia, które możemy wspólnymi siłami spełnić… okazało się, że mają ich mnóstwo.

No więc jak co roku, podtrzymując świąteczną tradycję bożonarodzeniową, uruchomiliśmy dla naszych stworków profil „Święta W Głosem Zwierząt”, na której to stronie znajdziecie własnoręcznie (albo własnołapnie) napisane przez nich listy do Mikołaja, w których niezdarną polszczyzną piszą o swoich przyziemnych pragnieniach.

Wrzucamy tu dwa przykładowe listy, ale zapraszamy w odwiedziny na fanpage świąteczny, do którego link znajdziecie poniżej i życzymy miłej lektury!

P.S. Gdyby ktoś chciał zostać Mikołajem dla któregoś ze stworków, prosimy śmiało odpisać zwierzakowi pod jego listem. One to czytają.

Oto link do świątecznej strony:
https://www.facebook.com/swieta.wfgz