Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP


16 grudnia 2019r.

Takiej Wigilii u nas jeszcze nie było! W ubiegłą sobotę wolontariusze FGZ stawili się licznie na corocznym spotkaniu wigilijnym, by poznać się (często znamy się jedynie korespondencyjnie), porozmawiać i złożyć sobie życzenia na nowy rok. W tym roku jednak, było nas najwięcej w historii! Bardzo się cieszymy  Fundacja się rozwija i zdobywa coraz większe zaufanie, nie tylko wśród darczyńców i adoptujących, ale też wśród ludzi, którzy chcą poświęcać swój wolny czas na czynienie dobra… i tak trafiają pod nasze skrzydła, gdzie dzień w dzień pracują (za darmo!) po to, by naszym podopiecznym żyło się lepiej. Transportują, głaszczą, socjalizują, leczą, chodzą na wizyty przedadopcyjne, jeżdżą na spacery z psami, pełnią dyżury w kociarni, wrzucają ogłoszenia w sieć, przychodzą na eventy by kwestować.
DZIĘKUJEMY WAM KOCHANI WOLONTARIUSZE. BEZ WAS NIE MA NAS. BEZ WAS TO WSZYSTKO NIE BYŁOBY MOŻLIWE. BEZ WAS NASI PODOPIECZNI NIE MIELIBY SZANS NA LEPSZE ŻYCIE.
DZIĘKUJEMY!

Wrzucamy kilka zdjęć z naszego spotkania, aby fundacja zyskała… ludzką twarz 🙂 To my (w niepełnym składzie, nie każdy mógł być), pozdrawiamy Was serdecznie!