Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

30 grudnia 2019 r.

W piątek odeszła od nas Lisówka. Przegrała długą walkę z nowotworem… Do tej pory kotka czuła się całkiem nieźle, apetyt pięknie dopisywał, łazikowała, patrzyła przez okno, patrzyła zaciekawiona jak bawią się pozostałe koty w domu. W ostatnich dniach jednak przyszło załamanie, przestała jeść, ciągle spała, wstawała tylko do kuwety, chociaż już też nie zawsze, dwa razy zrobiła pod siebie. Jednak i chodzenie było już chwiejne, raz przewróciła się przed samym legowiskiem.

Kotunia była z nami 2,5 roku i przez ten czas los jej nie oszczędzał – wypadnięta prostnica, konieczny był zabieg, martwy płód w macicy, drugi na szczęście udało się uratować i Lisówka pięknie odchowała córeczkę. Potem przyszły ataki padaczki, potem nowotwór, kolejne operacje, usunięte listwy mleczne, myślałyśmy, że będzie już dobrze. Niestety rak wlazł jeszcze głębiej, guzy na płucach, pod sercem, na brzuchu, pod paszkami. Nie można było już nic zrobić, tylko czekać i dać jej szczęście i miłość na czas, który jej pozostał. Ten czas się skończył…
W ostatniej drodze Lisówki była z nią opiekunka Ania oraz jedna z naszych wolontariuszek. Kotunia nie była sama, przeszła za Tęczowy Most trzymana z łapki i głaskana. Żegnaj kochanie. Biegaj szczęśliwa i już bez bólu po drugiej stronie tęczy. Biegaj z naszą Agatką i Kiri, które też odeszły od nas w ostatnich dniach. Do zobaczenia w lepszym świecie.

Opiekunce Lisówki, Pani Ani pięknie dziękujemy, za dom, miłość i opiekę, najlepszą jaką tylko mogła dostać.
Państwu dziękujemy za finansowe wsparcie leczenia Lisówki.