Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP

14 marca 2020 r.

Kochani, powoli nasza kampania POKOCHAJ dobiega końca, jednakże my nigdy nie zapomnimy tej świetnej przygody i zjednoczenia wielkich serc połączonych dla naszych braci mniejszych.

Dziś miałyśmy ogromną przyjemność pokazać nasz film w ogólnopolskiej telewizji, w programie Pytanie na Śniadanie, gdzie Marzena Rogalska i Tomasz Kammel z zaciekawieniem dopytywali o szczegóły naszego projektu. Z tej okazji pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować agencji Kreatik – marketing, który sprzedaje, która jest pomysłodawcą kampanii i jej głównym realizatorem. Dziewczyny z agencji włożyły miliony minut, by totalnie z potrzeby serca, a nie z obowiązku, napisać dla nas ten niepowtarzalny scenariusz. Dziękujemy też filmowcom z Andiamo, którzy zrealizowali nasz projekt wcielając go w życie, nagrywając, montując i dzieląc się kontaktami w wielkim świecie.

Dziękujemy aktorom zaangażowanym w nasz projekt tj. Bartoszowi Bieleni (który był dziś z nami w studio ze swoim psem Kredytem), Jackowi Braciakowi, Agacie Buzek, Justynie Wasilewskiej, Katarzynie Żak, Sebastianowi Stankiewiczowi oraz Jackowi Kawalcowi, który podłożył głos w imieniu psiaka na końcu filmu.

Kochani, serce rośnie! No to co… nie kupuj, adoptuj!
Alicja i Aga.

Przeczytaj więcej o naszej kampanii:
https://glosemzwierzat.pl/kampania-pokochaj/