Fundacja Głosem Zwierząt przekaż 1%
Pomóż pomagać
Dziękujemy
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
28 września 2020 r.
Za nami drugi dzień sesji zdjęciowej do kalendarza na 2021 rok.
Trochę czasu minie zanim dojdziemy do siebie po takiej ilości emocji i dawce kosmicznej energii, która unosiła się na planie.
Było zimno, ale nasi modele nie narzekali!
Dzielnie walczyli z warunkami pogodowymi, zaciskali zęby i pozowali za co im z całego serca dziękujemy!
Wczoraj na planie pojawili się:
  • DJ Matthew Clarck czyli Maciej Borowicz, który pozował z Pedro. Psiak od razu pokochał Macieja, położył się na jego kolanach i nie chciał zejść. Ciężko było pozować w takich warunkach, ale efekt będzie rewelacyjny – wierzcie nam, widziałyśmy już końcowe ujęcia. Pedro to starszy psiak z Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Poznaniu, którego wspieramy finansowo bo koszty jego leczenia są gigantyczne
  • Filip Jóźwiak (fitness sylwetkowy) pozował z energiczną Tashą. Filip i Tasha złapali tak fantastyczną energię, że powiedzenie „pies Ci mordę lizał” zyskało nowe znaczenie Tasha zalizała Filipa!
  • DAWID – wolontariusz FGZ. Tak drogie Panie, w naszych szeregach znajduję się też przystojni mężczyźni. Dawid był domem tymczasowym dla kotki Ślicznotki, a wczoraj pozował z niesfornymi kotami ze schroniskowej kociarni. Dostał najcięższe zadanie bo wiedziałyśmy, że sprosta!
  • Adam Skałecki, trener personalny, pozował z malutkim koteczkiem Montim. Jeszcze nigdy w historii fundacji tak synchronicznie nie wzdychałyśmy na widok… kotka. Widok maleńkiego Montiego w gigantycznym uścisku delikatnego Adama rozczulił nas do tego stopnia, że do dziś ciężko nam się skupić na pracy
Bardzo dziękujemy modelom i fotografce Mary Zubowicz! To będzie przecudowny kalendarz z charakterem, wspaniałymi zwierzakami i pięknymi ludźmi (pięknymi również na zewnątrz).
Zostali nam jeszcze dwaj Panowie – sesja niebawem…